Zprávy klubuArchiv článků

22.ZMRZLIŇÁK je za námi!

mi

„ZMRZLIŇÁK 2019“ v Lupenici 24.-26.5.2019

Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou uspořádal v tradičním termínu na konci měsíce května 24.-26.5, za podpory Královéhradeckého krajského úřadu a města Rychnova nad Kněžnou, ve spolupráci se Sokolem Lupenice a Okresním volejbalovým svazem v Rychnově n.Kn., XXII. ročník mezinárodního volejbalového turnaje dívek.
Turnaj se uskutečnil v areálu Sokola Lupenice od pátečního podvečera do nedělního odpoledne a zúčastnila se ho družstva z celých Čech, Moravy a 4 družstva z Polska.
V pátek se na antuce představili Ti nejmenší volejbalisté a v rámci Okresního přeboru ve MINIvolejbale /žlutý, oranžový a červený/ odehráli 4.ročník MINIZMRZLIŇÁKu. Akce se zúčastnilo celkem 29 družstev, cca 60 dětí. Všechna utkání se hrála na 8 minut + 3 minutová přestávka, dva rozhodčí na každém hřišti zapisovali body a celkový výsledek dětem na startovní kartu. Každý pátečník účastník MINIZMRZLIŇÁKu obdržel perníkovou medaili a zmrzlinu.
Hlavního turnaje v sobotu 25. a neděli 26.5 se zúčastnilo 51 družstev ve třech věkových kategoriích – mladších, starších žákyň a kadetek. Hrálo se na 9 hřištích od sobotního rána do neděle 16.00hodin. Hrálo se na dva hrané sety ve skupinách každý s každým.
XXII. ročníku ZMRZLIŇÁKU počasí přálo. Po celé dva dny vládlo Lupenickému areálu krásné letní počasí, což se projevilo i na množství zkonzumované zmrzliny. Volejbalový areál Lupenických Sokolů byl opět skvěle připraven na nápor stovek dětí a trenérů i pro několik desítek stanů na loukách okolo areálu. Turnaje se účastnilo přes sedmset hráček, trenérů a pořadatelů. V sobotu byl účastníkům program zpestřen večerní návštěvou Rychnovského bazénu.
Vítězi turnaje jsou v kategorii mladších žákyň TJ RTYNĚ v PODKRKONOŠÍ, v kategorii starších žákyň TJ Spartak POLIČKA a v kategorii kadetek TJ Slavia HRADEC KRÁLOVÉ „A“.
Celá akce se uskutečnila za finanční podpory Královéhradeckého kraje, Města Rychnova nad Kněžnou a firmy Krédo Solnice.
XXII. ročník VOLEJBALOVÉHO TURNAJE DÍVEK
výsledky