Archiv článků

BUDE NA CO VZPOMÍNAT!

HISTORICKÝ ÚSPĚCH RÉMY RYCHNOV
Volejbalový klub mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou, z.s. zaznamenala další „zářez“ v historických meznících klubu. Po ocenění našich děvčat – školního družstva ZŠ Javornická Rychnov n.Kn. v anketě Sportovní tým města 2017 se můžeme pochlubit dalším úspěchem.
O víkendu 9.-11.března 2018 v Přerově zaznamenaly starší žákyně významného vítězství. V posledním finálovém kole Českého poháru vybojovaly 6.místo mezi nejlepšími družstvy České republiky /Dukla Liberec, KP Brno, Olymp Praha, Slavia Plzeň a další volejbalová střediska/ a celkově obsadily po šesti turnajích mezi 58 účastníky historické 8.MÍSTO! Pro naše město získaly přímý postup do Mistrovství ČR a zároveň budeme pořadateli turnaje 1.kola této akce. Turnaj bohužel proběhne o víkendu 20.-22.dubna 2018 asi v hale střední zemědělské školy v Kostelci nad Orlicí, protože pro Rému se nenašlo místo v rychnovských tělocvičnách.
Vedení klubu děkuje městu za finanční podporu, rodičům hráček za podporu a gratuluje dívkám k historickému úspěchu.
Celkové pořadí Českého poháru starších žákyň 2017/18:

Pozvánka na volejbal v Rychnově:
Příznivce a fanoušky volejbalu zveme v dubnu na volejbal. V NEDĚLI 8.4. a v neděli 15.4., vždy od 10.oo hodin hostí družstvo kadetek v závěru soutěže 1.ligy kadetek družstva UP Olomouc a KP Brno.
1.liga kadetek – sobota 8.4.2018 (hala VOŠ a SPŠ RK) od 10 a 13hod. Réma Rychnov – UP Olomouc
1.liga kadetek – neděle 15.4.2018 (hala Romana Šebrleho RK) od 10 a 13hod. Réma Rychnov – KP Brno B