Archiv článků

JUNIORKY nejlepší v ČP – KARLOVY VARY

Družstvo juniorek Volejbalového klubu mládeže RÉMA Rychnov nad Kněžnou velmi úspěšně reprezentuje naše město v celorepublikových soutěžích. Družstvo startuje v druhé nejvyšší republikové soutěži, v lize juniorek a momentálně drží druhou příčku soutěže, čímž by si zajistila postup do nadstavbové části, ve které se bojuje o postup do extraligy a bude probíhat od ledna do března 2020.
Průběžná tabulka ligy dorostenek : 1-JKY-D, skupiny D:

Mimo ligu startuje Réma také v souběžně hrané nemistrovské soutěži, v Českém poháru juniorek. Po říjnové kvalifikaci v říjnu 2019 v Hradci králové, kde Réma prohrála je dvě utkání a zařadila se pro první kolo do druhé osmičky soutěže. 1.kolo ze čtyř plánovaných se uskutečnilo v listopadu 2019 v Karlových Varech. Juniorky Rémy porazily postupně:

Obsadily ve skupině první místo a postoupily pro 2.kolo mezi NEJLEPŠÍCH OSM v soutěži. V prosinci si v Hradci Králové 15.-16.12. zahrají s exligovými Přerovem, Šternberkem a Střešovicemi.
Rychnovský klub reprezentují tato děvčata: Rýdlová Lucie – kapitánka, Mondíková Lucie, Pešková Denisa, Muchová Adriana, Dostálková Aneta, Suková Michaela, Urbánková Simona, Poklopová Adéla, Pátková Kateřina, Moravcová Klára a Jůdlová Kateřina. Trenérem družstva je Rudolf Špringr a Luděk Ruprich.