Nábor

Vítejte v našem volejbalovém klubu! Jsme hrdí na to, že můžeme přivítat nové hráčky do naší skvělé volejbalové rodiny. Klub dívčího volejbalu se zaměřuje na rozvoj volejbalových dovedností, sportovního ducha a osobního růstu. Snažíme se vytvářet prostředí, kde se každá hráčka může rozvíjet a být součástí týmu, který sdílí vášeň pro volejbal. Společně se snažíme dosahovat úspěchů na hřišti, zatímco budujeme přátelství a zážitky mimo něj. Připojte se k nám a objevte radost a vášeň pro volejbal!

Tréninky družstev VKM RÉMA Rychnov nad Kněžnou pro nábor nových členů:

Předpřípravka:

děti 6 až 8 let
pátek od 15,00 do 16,00 hod.
hala ZŠ Javornická
trenér Hana HEMROVÁ, 736 674 440

Přípravka:

dívky rok nar. 2016 – 2017
úterý a čtvrtek od 15:30 do 17:00 hod.
ZŠ Javornická
trenér Jan Pantůček, 724 689 255

Přihláška k členství v klubu

Pro získání přihlášky klikněte na odkaz níže. V nové kartě se otevře dokument ve formátu PDF, který si stáhněte do svého počítače. Vytiskněte jej a doplňte všechny údaje. Přihlášku odevzdejte některému z našich trenérů. Děkujeme za váš zájem a těšíme se na vaši účast.

Pojištění členů klubu

Pojistné události vzniklé od 1.2.2019 vyřizuje pojišťovna VZP a.s.

Český olympijský výbor uzavřel pro celé sportovní prostředí ČR úrazovou pojistku s pojišťovnou VZP, a.s.
Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy národní sportovní svazy, sportovní kluby a tělovýchovné jednoty, okresní sdružení a krajské organizace ČUS jsou pojištěny úrazovým pojištěním prostřednictvím této pojišťovny.

Připoj se k našemu týmu

Přidej se k nám a zažij nezapomenutelné chvíle plné zábavy, soutěživosti a rozvoje tvých dovedností. Buď součástí naší skvělé volejbalové party.