Archiv článků

RYCHNOVSKÝ VOLEJBAL o sobě dává vědět!

Uplynulé dva víkendy přinesly významné a historické úspěchy mladých rychnovských volejbalistů VKM Rémy a VK Sportu Rychnov n.Kn.
Děvčata z Rémy v neděli 15.4. vybojovala konečné 2.místo v lize kadetek a tím tuto druhou nejvyšší soutěž vybojovala i pro příští ligovou sezonu. Ve dvojutkání hrála Réma s KP Brno B v rychnovské hale Romana Šebrleho 1:3 a 3:0. Družstvo v sezóně vedla jako kapitánka Lucie Rýdlová pod vedením trenérky Šárky Martinů a nejlepšími hráčkami dlouhodobě byly Denisa Pešková, Aneta Dostálková, Adriana Muchová a Michaela Suková. Výsledek je o to cennější, že většina družstva jsou hráčky věkem ještě starší žákyně a ve stejném složení mohou ještě dva roky startovat v kategorii kadetek.
Tabulka ligové soutěže : 1.LIGA KADETKY


VOLEJBALOVÉ STARŠÍ ŽACTVO Z RYCHNOVA bude bojovat na MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY!
O víkendu 20.-22.dubna 2018 proběhlo semifinále Mistrovství ČR starších žáků i žákyň. Chlapci VK Sport Rychnov bojovali v Nymburce a děvčata VKM Réma pořádala semifinálový turnaj v takřka domácím prostředí sportovní haly zemědělské školy v Kostelci n.Orl. Chlapci hráli v sedmičlenné skupině a dívky v osmičlenné skupině, systémem každý s každým na dva vítězné sety a postup do republikového finále zajišťovalo umístění do třetího místa. Chlapci i děvčata to dokázali a umístili se shodně na 2.místě!

Semifinále MČR st.žákyně/Kostelec n.Orl./:

Semifinále MČR st.žáci /Nymburk/:


Finále MČR /16 nejlepších družstev z ČR/ o mistra České republiky ve volejbale žactva proběhne 4.-6.května 2018 v Hradci Králové – /TJ Slavia Hradec Králové, Sp. hala TJ Slavia, tř. Víta Nejedlého 1216/ pro chlapce VK Sport Rychnov a 11.-13.května 2018 v Brně / VK Královo Pole, Městská hala míčových sportů, Vodova 108, 612 00 Brno/.